LOREM IPSUM DOLOR

Telefón: 0911 869 189 | E-mail: info@mari.sk

AKTÍVNE ZÁJAZDY V MALÝCH SKUPINÁCH

TYP ZÁJAZDU

Ponúkame Vám neobyčajné turistické zájazdy do najkrajších prírodných regiónov Európy ako aj zájazdy na významné bežecké podujatia.

695 €

OBJAVTE NAJKRAJŠIU TVÁR MALORKY

Na našich túrach sa presvedčíte, že Malorka nie sú len preplnené pláže a nočné bary, ale aj krásna príroda, pokoj a fascinujúca kombinácia divokých hôr a nepokojného mora.

995 €

POHODLNE S TRANSPORTOM BATOŽINY

Na Malorke si na svoje prídu i milovníci pešej turistiky. Hlavným lákadlom je pohorie Serra de Tramuntana, ktoré sa tiahne pozdĺž západneho pobrežia.

895 €

NA TÚRACH PO OSTROVE VEČNEJ JARI

Počas turistiky na Tenerife sa môžete tešiť na grandiózne prírodné scenérie, srdečnosť a pohostinnosť miestnych obyvateľov a výbornú kanársku kuchyňu.

895 €

OBJAVTE KANÁRSKY OSTROV LA PALMA

La Palma leží na severozápade Kanárskych ostrovov a na ploche 706 km² ponúka enormné kontrasty, ktoré priťahujú milovníkov prírody z celého sveta.

895 €

SPOZNAJTE KRÁSY KANÁRSKEHO OSTROVA LA GOMERA

La Gomera je druhým najmenším Kanárskym ostrovom. Týka sa to však len rozlohy, pretože ostrov oplýva mnohými prírodnými krásami a právom ju možno nazývať malý veľký ostrov.

695 €

PRIPRAVTE SA NA NOVÚ BEŽECKÚ SEZÓNU

Cieľom nášho bežeckého kempu je optimalizovať Váš bežecký tréning tak, aby Vás priblížil k Vášmu osobnému bežeckému cieľu.

395 €

PRE KORONAVÍRUS ZRUŠENÝ 🙁

Berlínsky maratón sa prvýkrát bežal v roku 1974 a dnes si právom zaslúži svoje miesto v legendárnej veľkej šestke svetových maratónov - World Marathon Majors.

395 €

NAJOBĽÚBENEJŠÍ MARATÓN NEMECKA

Rennsteig maratón je súčasťou veľkého športového sviatku, ktorého sa každoročne zúčastní viac ako 15.000 bežcov. Jeho dejiskom je oblasť Thüringer Wald, u nás známa ako Durínsky les.

649 €

NAJVÄČŠIE BEŽECKÉ PODUJATIE V RUSKU

Absolute Moscow Marathon ponúka jedinečnú možnosť odbehnúť 42.195 km a 10 km v samotnom srdci mesta.

r. 2021

ZÁJAZD PRELOŽENÝ NA 2021

Medzinárodný maratón Bielych nocí v Petrohrade je venovaný prezentácii zdravého životné štýlu, pravidelného pohybu a rozvoju priateľských vzťahov v športe.

579 €

MARATÓN V HLAVNOM MESTE BALEÁRSKYCH OSTROVOV

“Follow the Sun” a buď pri tom, zaži s nami jeden z najkrajších maratónov Stredomoria. Jedinečným pozadím pretekov je nádherné mesto Palma de Mallorca.

995 €

VIRGIN MONEY MARATHON LONDON

Londýnsky maratón patrí k veľkej šestke svetových maratónov a účasť na ňom bezpochyby ponúka 42,195 km zážitkov.

SÉRIA

ABBOTT WORLD MARATHON MAJORS

V rámci konceptu Wanda Age Group majú rekreační bežci šancu súťažiť o titul šampióna v príslušnej vekovej skupine na maratónskom finále v roku 2021.

895 €

FASCINUJÚCE SKALNÉ POBREŽIE PORTUGALSKA

Na juhu Portugalska, medzi pobrežím Atlantiku a zvlnenou vrchovinou, sa rozprestiera región Algarve. Tunajšie strmé pobrežie patrí k najkrajším na svete.

1299 €

NAJKRAJŠIE MIESTA OSTROVA KVETÍN

Portugalský ostrov Madeira ležiaci v Atlantickom oceáne patrí k najkrajším ostrovom vhodným na pešiu turistiku. Ukážeme Vám to najkrajšie z pestrej palety prírodných krás, ktorými Madeira oplýva.

1195 €

AKTÍVNY TÝŽDEŇ NA SARDÍNII

V horskom masíve Supramonte sa ukrývajú hlboké rokliny a neprístupné zátoky s tyrkysovo modrým morom a plážami s jemným pieskom.

1198 €

V KRAJINE TISÍCICH JAZIER

Na brehoch najväčšieho fínskeho jazera Saimaa a zároveň štvrtého najväčšieho jazera Európy nájdete absolútny pokoj a prírodu v jej načistejšej podobe.

2359 €

OBJAVTE NEZNÁMU KARELSKÚ REPUBLIKU

Objavte s nami jeden z najkrajších regiónov na severovýchode Európy - Karelsko a zažite nenapodobiteľnú atmosféru Petrohrad.