LOREM IPSUM DOLOR

Telefón: 0911 869 189 | E-mail: info@mari.sk

AKTÍVNA DOVOLENKA V ŠPANIELSKU

ŠPANIELSKO

Na našich túrach a maratónoch po známych i neznámych trasách objavíte najkrajšie zákutia Španielska.

695 €

OBJAVTE NAJKRAJŠIU TVÁR MALORKY

Na našich túrach sa presvedčíte, že Malorka nie sú len preplnené pláže a nočné bary, ale aj krásna príroda, pokoj a fascinujúca kombinácia divokých hôr a nepokojného mora.

995 €

POHODLNE S TRANSPORTOM BATOŽINY

Na Malorke si na svoje prídu i milovníci pešej turistiky. Hlavným lákadlom je pohorie Serra de Tramuntana, ktoré sa tiahne pozdĺž západneho pobrežia.

895 €

NA TÚRACH PO OSTROVE VEČNEJ JARI

Počas turistiky na Tenerife sa môžete tešiť na grandiózne prírodné scenérie, srdečnosť a pohostinnosť miestnych obyvateľov a výbornú kanársku kuchyňu.

895 €

OBJAVTE KANÁRSKY OSTROV LA PALMA

La Palma leží na severozápade Kanárskych ostrovov a na ploche 706 km² ponúka enormné kontrasty, ktoré priťahujú milovníkov prírody z celého sveta.

895 €

SPOZNAJTE KRÁSY KANÁRSKEHO OSTROVA LA GOMERA

La Gomera je druhým najmenším Kanárskym ostrovom. Týka sa to však len rozlohy, pretože ostrov oplýva mnohými prírodnými krásami a právom ju možno nazývať malý veľký ostrov.

695 €

PRIPRAVTE SA NA NOVÚ BEŽECKÚ SEZÓNU

Cieľom nášho bežeckého kempu je optimalizovať Váš bežecký tréning tak, aby Vás priblížil k Vášmu osobnému bežeckému cieľu.

579 €

MARATÓN V HLAVNOM MESTE BALEÁRSKYCH OSTROVOV

“Follow the Sun” a buď pri tom, zaži s nami jeden z najkrajších maratónov Stredomoria. Jedinečným pozadím pretekov je nádherné mesto Palma de Mallorca.