LOREM IPSUM DOLOR

Telefón: 0911 276 630 | E-mail: info@wm-aktiv-reisen.de

AKTÍVNA DOVOLENKA S CK WM AKTIV REISEN


NAŠA FILOZOFIA

Kilometre zážitkov – život sa začína tam, kam ťa nohy zanesú.

CK WM AKTIV REISEN je nemecko-slovenská cestovná kancelária, ktorá sa zameriava na horské túry, pešiu turistiku a servis pre účastníkov maratónskych behov. Sídlo cestovnej kancelárie je vo Zvolene, zakladateľom je Marko Weiss, pôvodom Nemec, ktorý sa na svojich cestách po svete zamiloval do slovenskej prírody, založil tu incomingovú cestovnú agentúru, ktorá sa neskôr pretransformovala na cestovnú kanceláriu. Našim cieľom je aktívne spoznávať rôznorodé a fascinujúce prírodné oblasti Európy a na našich zájazdoch poukázať na to, aká dôležitá je pre nás neporušená príroda. Okrem zážitkov z prírody kladieme dôraz aj na bezprostredné kontakty s miestnymi ľuďmi, poznávanie ich histórie, kultúry a tradícií, čím chceme odbúravať predsudky a prispievať k lepšiemu vzájomnému porozumeniu. Takto chceme podporovať modernú a trvalo udržateľnú formu cestovného ruchu, ktorý by bol šetrný k životnému prostrediu.

Takí sme:

  • Veľmi dobre sa vyznáme v najkrajších prírodných regiónoch Európy.
  • Neustále vyhľadávame nové a zaujímavé destinácie.
  • Naše zájazdy sprevádzajú nadšení a empatickí sprievodcovia s bohatými vedomosťami, ktorí zanietene prezentujú regióny, v ktorých sprevádzajú.
  • Preferujeme osobný prístup, a preto zájazdy robíme v malých skupinách.
  • Disponujeme spoľahlivou sieťou skúsených partnerov.
  • Každé ubytovacie zariadenie poznáme osobne.
  • Každú turistickú trasu si pred jej zaradením do nášho programu osobne otestujeme a spracujeme.
  • Všetci hovoríme viacerými cudzími jazykmi a radi sa učíme nové, máme radi prírodu, turistiku, šport a tešíme sa z osobného kontaktu s našimi hosťami.

Sme tu pre Vás:

Naše ponuky nevznikajú za stolom. Osobne si otestujeme každú túru a prispôsobíme ju našim požiadavkám, možnostiam a predstavám. Mnohí z našich obľúbených sprievodcov sú miestni, dokonale poznajú svoju krajinu a sú hrdí na to, že ju môžu prezentovať. Takto sme každý deň v roku v centre diania – priamo na mieste. U nás sa môžete spoľahnúť na osobnú a kompetentnú starostlivosť a nenecháme Vás napospas osudu ani v prípade tiesne. Naša zákaznícka linka je Vám 24 hodín denne k dispozícii.

Sme iní:

Neustály dôraz na samostatne vypracované zájazdy so zameraním na pešiu turistiku v malých skupinách v zachovalých prírodných oblastiach Európy a maratónske behy na najkrajších miestach sveta nás odlišuje od väčšiny. Sme iní, pretože nám záleží na detailoch, napr. na piknikoch s miestnymi špecialitami a obedoch v reštauráciach s lokálnou kuchyňou, na skúsených špecializovaných sprievodcov, útulné ubytovacie zariadenia, srdečný prístup k našim hosťom a na osobný servis.

Wanderführer Marc