LOREM IPSUM DOLOR

Telefón: 0911 869 189 | E-mail: info@mari.sk

KILOMETRE ZÁŽITKOV - ŽIVOT SA ZAČÍNA TAM, KAM ŤA NOHY ZANESÚ

NÁŠ TÍM

MARKO

Zakladateľ / Majiteľ / Sprievodca

Marko je zakladateľom a majiteľom cestovnej kancelárie WM AKTIV REISEN a zároveň sa často a rád pohybuje s našimi hosťami v prírode. Presadzuje rozvoj trvalo udržateľného cestovného ruchu ako na Slovensku, tak aj v zahraničí. Je milovníkom jedinečnej prírody biosferickej rezervácie Poľana, rád sa vracia do obľúbeného pohoria Tramuntana na Malorke, na divoké pobrežie Portugalska, do Škandinávie, na Sardíniu či Korziku a rovnako stále rád plánuje a pripravuje túry v ďalších jedinečných prírodných oblastiach Európy.

ZUZANA

Sprievodkyňa / Produktová manažérka

Zuzana je všestranným talentom, možno ju stretnúť tak v kancelárii, ako aj v teréne. V cestovnej kancelárii pracuje od jej založenia a mnohé zo zájazdov nesú jej rukopis. Môžete ju stretnúť na našich túrach na Malorke alebo kanárskych ostrovoch Tenerife a La Gomera.

DANIEL

Sprievodca / Produktový manažér

Daniel sprevádza našich klientov na túrach v Španielsku, Portugalsku, Korzike a Fínsku. Často vyráža i na prieskumné cesty a objavuje nové regióny. Energia mu zostáva i na ďalšie jeho záľuby, realizuje sa aj ako hudobník a skladateľ a dobrovoľný horský záchranár v Pieninskom národnom parku.

MARTIN

Webdesign / Online marketing

Martin je v našom tíme zodpovedný za tvorbu, administráciu a aktualizáciu webových stránok. Je akýmsi kreatívnym členom v oblasti sociálnych médií. Jeho koníčkom je online marketing, no vždy keď je to možné, vyberie sa do sveta za poznávaním nových krajín.

EVA

Účtovníctvo

Eva je zodpovedná za čísla. Pozorne vybavuje účtovné záležitosti firmy, stará sa o finančné vyúčtovanie a plánovanie. Neostáva však len pri číslach, niekoľko rokov sa venovala deťom ako atletická trénerka, beháva polmaratón i maratón a je naša expertka na bežecké podujatia.