LOREM IPSUM DOLOR

Telefón: 0911 276 630 | E-mail: info@wm-aktiv-reisen.de

KILOMETRE ZÁŽITKOV - ŽIVOT SA ZAČÍNA TAM, KAM ŤA NOHY ZANESÚ

NÁŠ TÍM

MARKO

Zakladateľ / Majiteľ / Sprievodca

Marko je zakladateľom a majiteľom cestovnej kancelárie WM AKTIV REISEN a zároveň sa často a rád pohybuje s našimi hosťami v prírode. Presadzuje rozvoj trvalo udržateľného cestovného ruchu ako na Slovensku, tak aj v zahraničí. Je milovníkom jedinečnej prírody biosferickej rezervácie Poľana, rád sa vracia do obľúbeného pohoria Tramuntana na Malorke, na divoké pobrežie Portugalska, do Škandinávie, na Sardíniu či Korziku a rovnako stále rád plánuje a pripravuje túry v ďalších jedinečných prírodných oblastiach Európy.

ZUZANA

Sprievodkyňa / Produktová manažérka

Zuzana je všestranným talentom, možno ju stretnúť tak v kancelárii, ako aj v teréne. V cestovnej kancelárii pracuje od jej založenia a mnohé zo zájazdov nesú jej rukopis. Môžete ju stretnúť na našich túrach na Malorke alebo kanárskych ostrovoch Tenerife a La Gomera.

DANIEL

Sprievodca / Produktový manažér

Daniel sprevádza našich klientov na túrach v Španielsku, Portugalsku, Korzike a Fínsku. Často vyráža i na prieskumné cesty a objavuje nové regióny. Energia mu zostáva i na ďalšie jeho záľuby, realizuje sa aj ako hudobník a skladateľ a dobrovoľný horský záchranár v Pieninskom národnom parku.

MARTIN

Webdesign / Online marketing

Martin je v našom tíme zodpovedný za tvorbu, administráciu a aktualizáciu webových stránok. Je akýmsi kreatívnym členom v oblasti sociálnych médií. Jeho koníčkom je online marketing, no vždy keď je to možné, vyberie sa do sveta za poznávaním nových krajín.